Diždancis dodas uz Tatarastānu

Tad nu čemodāni lēnām jau ir novilkti no garāžas augšas, notraukti putekļi un gaida, kad tos svētdien no rīta piekrāmēs pilnus ar dažādām noderīgām mantām, kas noderēs garajā ceļā uz Krievijas sastāvā esošo Tatarastānas Republiku un tās otru lielāko pilsētu Naberezhnye Chelny. Šajā ceļojumā braucu kopā ar Diždanci, jo ir ieplānots piedalīties arī kaut kādā vietējā sadraudzīgo deju kolektīvu festivālā-konkursā.

Par Tatarastānu pirms plānotā brauciena zināju vienīgi to, ka tāda eksistē, un ka ir tāda tauta tatāri, un tas bija arī viss. Pameklējot wikipēdijā tika noskaidrots, ka Tataratānas galvaspilsēta ir Kazaņa, kas jau bija dzirdēta vairāk, jo nedaudz sekojot līdz sportam, bija pieklīdusi informācija, ka Kazaņas Unics sastāvā spēlēja Jelgavnieks Kaspars Kambala, un, ka šogad Kontinentionālājā Hokeja Līgā Kazaņas AK Bars izcīniji čempionvienības balvu Gagarina kausu.

Tad nu brauksim un skatīsimies, kas tur būs, bet pēc Google Maps liela daļa pilsēta izskatās, kā blokmāju paradīze, un nav jau arī brīnums jo tieši tajā pilsētā atrodas pasaulē lielākā rūpnīca pēc platības – Kamaz rūpnīca, kur strādā apmēram 50 000 darbinieku.

Ja nu kāds nākamajā nedēļā būs Maskavā vai Tatarastānā, tad varēs ļoti viegli atpazīt, jo visus mūs rotās zaļas krāsas krekliņi ar šādu apdruku:

DD brauc uz Tatarastanu

5 domas par “Diždancis dodas uz Tatarastānu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s